Decathlon logo
Posted: 23 Nisan 2014 By: Comments: 0

Decathlon

Sporu sevdiren marka : Decathlon
Decathlon (33)

Spor perakende zinciri Decathlon, Mayıs 2010’dan beri Türkiye’de faaliyet gösteriyor. İlk mağazalarını 2010 yılında İstanbul Forum AVM ve Ankara Kent Park’ta açan Decathlon’un Türkiye’de Adana, Samsun, İzmir ve Mersin de dahil olmak üzere toplam 7 megaspor mağazası ve sporu tüm Türkiye’ye ulaştıran bir e-ticaret sitesi bulunuyor.

Decathlon Tribord, Egypte, 18 octobre 2008

2006 yılından bu yana Türkiye’de bir üretim ofisi bulunan Decathlon’un pek çok ürün grubunun üretimi de Türkiye’de yapılıyor ve bir bölümü ihraç ediliyor.
Decathlon mağazalarında 65 farklı spor dalında amatörden profesyonele, çocuktan yetişkine, her bütçeye uygun spor ekipmanları, tekstil ürünleri ve aksesuarlar sunuyor. Trekkingden fitnessa, tenisten yüzmeye, dağcılıktan kayağa, balıkçılıktan futbola, patenden bisiklete kadar 65 farklı spor dalında kimisi dünyaca ödüllü 35.000 ürüne sahip olan spor perakende zinciri Decathlon’un kendisine ait, teknoloji, fonksiyonellik ve uygun fiyatı esas alan 20 özel tutku markası bulunuyor. Bu markaların yanı sıra Decathlon mağazalarında dünyaca ünlü uluslararası markalar da satılıyor.

Katlanan bisiklet-Tilt (1)

Dünyanın farklı noktalarında özel Decathlon kamplarında geliştirilen ve başka hiçbir yerde bulunamayacak s yaratıcı ve yenilikçi kaliteli spor ekipmanlarından oluşan bu ödüllü markalar, yüksek kalite/düşük fiyat oranı ile spor tutkusunu Türkiye’de de çocuktan yetişkine herkese yaymayı hedefliyor.

1349177900_Decathlon_dokunmatik_eldiven__5_

Türkiye’de 500’ün üzerinde çalışanı bulunan Decathlon’un bir başka özelliği de çalışanlara sporun şart koşulması. Spor uzmanı Decathlon’daki satış görevlileri aynı zamanda birer danışman. İnsanları doğru sporlara yönlendiriyorlar, ürün bilgilerinin yanı sıra sporla ilgili tavsiyelerde bulunuyorlar.

elektrikli ısıtmali KAYAK MONTU-209.90TL (2)

http://www.decathlon.com.tr

Share This!


Client: Decathlon
Date: 04/23/2014